Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai magyarok

» Új hozzászólás írása

KATIKA, 2010-09-11 13:51:19
sziasztok van lehetőség hogy kitelepüljek a családommal
és milyen az élet ott?,
mlvladek, 2010-09-07 22:13:17
Az internet címem. manyilaszloapa@freemail.hu
,lvladek, 2010-09-07 22:10:40
Tud valaki segíteni abban hogyan találhatnék interneten Canadai Magyar levelező barátokat. Nem kívánok kitelepülni.Én 58 éves családos férfi vagyok.
mlvladek, 2010-09-07 22:01:26
Üdvözlök mindenkit . Nem kívánok kivándorolni de szeretnék Canadában élő magyarokkal kapcsolatot létesíteni.
anna, 2010-08-31 14:45:46
Adjon Isten szép napot! Kedves Kanadai magyarok! Honlapon olvastam, hogy Regina környékén, valamint Kaposvár, Sckholm, Kipling városokban sok magyar élt, él, sőt városalapítók voltak. Gondolom nem véletlen, hogy Kaposvár néven is várost alapítottak! Keresek kaposvári leszármazottakat, Magyarországi Kaposváriként! Kérem aki tud ilyen családról írjon email címemre: nagyvaradi.anna@kapos-net.hu - Panoráma Világklub nyílik Kaposváron, szeretnénk elszármazott kaposváriakkal , gyermekeikkel, unokáikkal - felvenni a kapcsolatot. Aki tud kérem segítsen: Köszönettel, kívánok további szép napot. Anna
segitseg, 2010-08-31 00:23:09
2009.03.09-en erkeztunk monyrealba.
Ildi, 2010-08-29 14:50:58
Az e-mail címem-re is írhatnátok nika00@freemail.hu
ildi, 2010-08-29 14:45:56
Ildi vagyok, szeretném ha valaki segíteni tudna, hogy munkavállalási engedélyhez, miként lehet hozzá jutni Kanadában.Illetve kinti magyarokkal szeretnék kapcsolatba kerülni.
Előre is köszönöm.
andras3554, 2010-08-13 16:49:10
Sziasztok ! Tudna valaki nyelvtudás nélkül munkalahetőséget ! Ács , Fémmegmunkáló gépkezelő/ AMADA hajlítógép/, Hengerész- Forrasztár , lovászként , mezőgazdaságban vagy bármely munkakörben ! Remélem valaki jó hírekkel fog nekem szolgálni !! Üdvözlöm a kinti magyarokat és soksikert kivánok nektek ! Sziasztok! András
Willy, 2010-08-05 17:30:53
Udvozlok mundenkit. Uj opcionk van long distance hivasokra.
Magyarorszagot, Kanadat, USA-t 2.9 centtel lehet hivni percenkent, Romaniat vagy barmelyik orszagot is hivhatja szinten ilyen aron, vagy olcsobban.
Nincs havidij, rejtett koltseg. Csupan a beszelt perceket kell fizetni. Nincs szerzodes, nincs kotelezettseg. Ha nem beszel teljes percet, vagyis peldaul 59 masodpercet, akkor nem kell fizetni, mert nem volt egy perc… Nem kell kapcsolasra varni, csupan tarcsaz egy 011 – et + a telefonszam es maris csong a telefon. Ha erdekli onoket, kuldjek el telefonszamukat az ambrus_vilmos_willy@yahoo.com e-mail cimre es visszahivom maximum 48 oran belul onoket, hogy tobb informaciot adhassak szolgaltatasainkrol.
Balage, 2010-06-28 13:58:30
Sziasztok!
Nem ismerem még ezt az oldal,de remélem tud(tok) segíteni.Munkát keresnék Szobafestő-mázolóként. Ha esetlen tudnátok pár helyet mondani ahol meglehetne próbálnom, légyszives irjatok erre az e-mail címre: element.b89@hotmail.com ( előre is köszönöm )
nagy attila, 2010-06-09 13:48:10
udvozlok mindenkit!
Kanadai Magyarokkal szeretnék kapcsolatba jönni akik segítenének kivandorolni.Igaz am en Erdelyen elek,de Magyarorszag megszavazata a 2allampolgarsagot.Aminek en nagyon boldog vagyok!!!Es nem is kevesett.
2011 vizum nelkul mehetek!!!Levego...
A gimnazum befejezese utan egy mozdonyvezetesi kolegiumot fejeztem be,persze diplomaztam.
kepzetsegem kozott van egy kiarusitto diplomam is amit 1o evig uztem.
de amugy mindenben bele vagok.
koszonom annak aki ezt elolvasta.
Az Isten aldja meg, a Magyart.
sziasztok
ja,az emil cimem holler@mailbox.hu

Agi, 2010-06-01 18:36:02
Sziasztok: Munkat keresek egy baratommal es nem nagyon juttam semmire,nem fontos hogy Kanadaba ,Anglia is megfelel.
Ha valaki tud ajalni (takaritas ,pincer ,baros)csak olyat h egyehjen legyunk,kerem ertesitsetek: szakiagi@yahoo.com
Akar ket heten belul is elvalajuk.
Gabor, 2010-05-27 22:35:48
Hello "rolee"

Ebben a "topic"-ban kanadai magyarokkal lehet felvenni es "apolni" kapcsolatot.
Ha errol van szo, itt vagyok, "jelentkezem" :-)

"..segítséget kérnék" : ezt a mondat-reszt nem sikerult megertenem....mit jelent ez?

"..Szeretnék kimenni Kanadába" : Kanadaba bejonni mint latogato(turista) nem kell vizum vagy, mint regen, "meghivo level". Ha az "officer" megadja, akkor hat honapig lehet "tartozkodni" de TILOS dolgozni. A "trukkozok" miatt vannak ma a szigoritasok es pl. a menekult-ugyi torveny atlakitasa is. A magyar utlevel a kanadai hataron egy valodi "voros poszto" !!!! Visszaforditasok es "rabositasok" fordulnak elo, alljon itt nehany pelda:

...gyere csak, lesz munka, jo fizetes, mi mindent elitezunk:

http://www.origo.hu/itthon/20100401-riport-paparol-a-kanadaba-kivandorolt-csalad-es-a-csicskasok-nyomai.html

Tobbsegenek folyamatban az el-, es ki-utasitasa...!!!

...visszaforditas es RABOSITAS !!!! :
"Rabositott" levele 2010-05-12, 04:27 AM
http://canadahun.com/forum/showthread.php?t=3612&page=909

A Kanadaba valo belepes feltelei MAGYAR-ul:
http://www.canadainternational.gc.ca/hungary-hongrie/visas/index.aspx?lang=hun

Kedves honfitarsaink, akiknek "koszonhetjuk" a magyarok elleni szigoritasokat Papa, Mohacs, Zamoly es mas helysegek lakoi a "letelepedes" szot hasznaltak, ami azt jelentette, hogy "elindulok mint turista es megerkezek mint menekult".

Vajon mit jelent a "kimenni"-szo amit On hasznal?

Nos, eddig csak viccelodtem Onnel, de most beszeljunk komolyan!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Levelet irt a "nagyerdemunek", nyiltan felvallalva, hogy ILLEGALIS munkat keres!

ITT, KANADABAN SENKI SEM AKAR MAGYARORSZAGI ALLAPOTOKAT !!!

Kanadanak szuksege van jol kepzett szakemberekre, akik legalisak es adoznak, tehat az "ajto" nyitva van. Evente kb. 150.000 szakember jon munka-vizummal. On megis az "ablakon" akar "bemaszni". Nos, ezert vannak a mostani szigoritasok a magyarok ellen mar a hataron! A tobbit pedig "levadasszak" es kiutasitjak. Igy nez ki a helyi, belso munkero-piac vedelme. Ebbol kovetkezik, hogy nekem barmikor volt-van munkam amikor kellett.

...nem-nem, nincs szerencseje velem, meg nem vegeztunk....
Azt talaltam Onrol, hogy geplakatos vegzettsege van. Ez itt szinte "aranyat" er. A "legoregebb Rabbi" sem erti, hogy miert nem akar az ajton bejonni LEGALISAN, es honnan ez az otlet az ILLEGALIS es IDENYMUNKA irant?

..tajekozodas....
Onnek, uram, meg veletlenul sem jutott eszebe, hogy az itteni forumot legalabb "at-tekintse", ez bizony "oreg "hiba"...!

...szakmunka...
Egy csavarhuzot sem vehet a kezebe ha nem legalis es nincs helyi vizsgaja. Nem is ertem, hogy kepzelte?
On elfogadna egy illegalis pakisztanit, hogy dolgozzon az On hazan......?

Udvozlettel: Gabor
rolee, 2010-05-27 21:07:58
Sziasztok!Én is,mint sokan már előttem,segítséget kérnék.Szeretnék kimenni KanadábaItthon 8 évig dolgoztam szobafestőként,megy a hőszigetelés is,de igazából bármi érdekelne.Előre is köszönöm a segítséget.
E-mail:b.rolee@citromail.hu
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada