Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai magyarok

» Új hozzászólás írása

Linda, 2010-04-15 01:00:10
Ked-W-es "Stewe",

Itt kapja a HELYES valaszt:
------------------------------------
A nagykövetség címe, telefon- és faxszáma, email címe

1027 Budapest, Ganz u. 12-14

Tel.: +36 1 392-3360
Fax: +36 1 392-3390
E-mail: bpest@international.gc.ca

Nyitva tartás
----------------
Hétfőtől-csütörtökig: 08:00 - 16:30
Pénteken: 08:00 - 13:30

Udvozlettel: Linda
stewe, 2010-03-25 16:07:30
Sziasztok! Öt és fél éve volt egy év kitiltásom kanadából. Ha juniusban megpróbálnék beutazni,visszaforditanának?
Roland, 2010-03-22 21:05:46
Pityesz61: Ha tudod legalább a vezetéknevüket, akkor megpróbálhatsz rájuk keresni Facebookon, hátha megtalálod őket. Sok külföldi fent van. Ha nem tudsz semmilyen nevet, akkor megpróbálhatsz DNS vizsgálatokat, pl. www.familytreedna.com végez ilyen vizsgálatot, az eredmények feltölthetőek adatbázisokba (pl. www.ysearch.org), és összehasonlíthatóak mások eredményeivel. Így megtalálhatóak egészen távoli rokonok is.
pityesz61, 2010-03-16 12:49:50
Üdvözlök mindenkit!!
Családfám kutatásába kezdtem és képek alapján Montreálban is élnek rokonok,a nagymamám ágából.felkutatásában kellene segítség mert nem tudom hogyan kezdjem el és hol.Ha valaki ebben tudna segíteni megköszönném!E-mail címem:pityesz61@citromail.hu
Tisztelettel!!
pityoka, 2010-03-07 14:55:30
sziasztok

ajanlom figyelmetekbe a kovetkezo oldalt: www.mavi.hu - Magyarok a vilagban

zsuzsy31@citromail.hu, 2010-02-17 16:30:48
zsuzsa vagyok kiszeretnénk meni családomal kanadába aki tud segicsen munkával kapcsolatban
zsuzsy31@citromail.hu, 2010-02-17 16:29:51
zsuzsa vagyok kiszeretnénk meni családomal kanadába aki tud segicsen munkával kapcsolatban
Picike, 2010-01-27 20:59:41
Gogo
kosz az infot
kedves vagy. :-)
Gogo, 2010-01-27 15:53:47
Picike es akik meg Kanadaban szeretnenek dolgozni:
a kovetkezo oldalon minden info fent van es itt is kell elkezdeni a procedurat...kinyomtatni a nyomtatvanyokat,kitolteni stb...ha Magyaro.eltek akkor a Becsi kanadai kovetsegre kell kuldeni...Ja es ha esetleg Quebec tartomanyban szeretnetek akkor oda plusz meg van egy procedura...

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/index.asp

Addig is ezen az oldalon le lehet tesztelni,hogy mennyi esely van hogy papirt ill.munkavallalasit kapj (angolul ill.franciaul)

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/assess/index.asp

illetve ajanlom meg ezt a blog oldalt :http://hellokanada.blogspot.com/

Sok sikert mindenkinek
Picike, 2010-01-23 15:06:10
Jo napot mindenkinek

Segitseget szeretnek kerni,...30 eves vagyok orvostanhallgato, van meg 2 ev az egyetembol es utanna szeretnek kijutni Kanadaba , letelepedes celjabol , a ferjemmel.
Apoloi szakdiplomaval rendelkezem , a mentoszolgalatnal dolgoztam.
A kerdesem az lenne , mi az elso lepes ,hol kell kezdeni a papirok beszerzeset?
szeretnem idoben elkezdeni,
Minden valaszt,otletet szivesen fogadok
Koszonettel Monika
ladym.79@freemail.hu
karcs71, 2010-01-13 09:44:32
Bocsi a cimem greksa.k@freemail.hu
karcsi71, 2010-01-13 09:39:02
Szisztok G Károly vagyok 20 éve dolgozom ács ként. Van egy 3 fős brigádunk akivel kimennénk dolgozni egy kis időre. Ha valaki tudd segíteni azt megköszönném.
karcsi73, 2010-01-09 15:03:21
Sziasztok! Nagyon szeretnék én is menni a családommal,jó lenne ha valaki tudna segiteni szakács vagy de minden érdekelne.légyszi nekem is küldje már el valaki azt a listát. sandor.karcsi@gmail.com köszi
Lucien, 2009-12-03 16:33:18
Sziasztok Kedves Kanada iránt érdeklődők!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani a nemrég elindított Kanada Világa közösségi oldalt, ahol friss cikkeket linkeket képeket és videókat találhattok, amikhez Ti magatok is tehettek fel új képeket, videókat, írhattok cikkeket, vagy csak gondolataitokat közölhetitek. Idővel a legnagyobb Kanadával kapcsolatos hírek, linkek kiindulópontjává szeretné kinőni magát ez a klub. Szeretettel várok mindenkit aki e csodásan színes ország iránt érdeklődik, esetleg ott él, vagy szeretne bevándorolni.

www.canadaquebecmontreal.network.hu

Üdvözlettel: Remzső László
Kanada Világa
Edi, 2009-11-30 19:57:19
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket,amit előre is meg köszönném.
Kanadai Magyarokkal szeretnék kapcsolatba jönni akik segítenének
a családommal ki jutni.Email címem:kincses4@t-online.hu
Mi egy művész család vagyunk.Weboldalunk:HÉPHAISZTOSZ ROKOKÓ UTÓLSÓ MUHIKÁNJAI nézzétek meg.
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada