Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések

TESZT

kanadakalauz.hu on Facebook

Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

Tamás, 2015-01-27 19:51:21

Sziasztok, én is hegesztő vagyok (TIG ből van csőre minősitésem) és lenne is kihez mennem lakni egy pár hétre Edmontonba. A kérdésem az lenne, hogy az működik, hogy kimegyek az öcsémhez látogatóba Edmontonba, és közben munkát találok a szakmámban, majd a munkaajánlattal visszajövök, és újra kimegyek munkavállalási vizumért ? A másik kérdésem az hogy csak 2 évet dolgoztam eddig mint hegesztő, nem ötöt. Ez kizáró ok ?

Köszönöm a válaszokat ! 

zsolt, 2015-01-26 09:49:00
Tisztelt cím nagyon szeretném a segítségét kérni én Magyarország észak keleti részén lakom aholteljesen lehettlen elálni dolgozni akár több szakmával is nagyonnehéz a megélhetésünk a lányom  iskoláztatása sok külföldi tapasztalattal rendelkezem  szkmám bádogos hente homlokzat szigeteló ezekben a szakmákban vagyok jártas és olyan magyar munkavállalót keresnék aki foglalkoztatna amenyiben a munkám megfelelne a családommal le is telepednék amenyiben lenne ilyen vállalkozo mindegy kanada meik részén kérem értesitsen az email címemen bordaszsolt650308@freemail.hu  köszönöm
zsolt, 2015-01-26 09:46:13
Tisztelt cím nagyon szeretném a segítségét kérni én Magyarország észak keleti részén lakom aholteljesen lehettlen elálni dolgozni akár több szakmával is nagyonnehéz a megélhetésünk a lányom  iskoláztatása sok külföldi tapasztalattal rendelkezem  szkmám bádogos hente homlokzat szigeteló ezekben a szakmákban vagyok jártas és olyan magyar munkavállalót keresnék aki foglalkoztatna amenyiben a munkám megfelelne a családommal le is telepednék amenyiben lenne ilyen vállalkozo mindegy kanada meik részén kérem értesitsen az email címemen bordaszsolt650308@freemail.hu  köszönöm
Irkafirka, 2015-01-19 19:20:17
http://www.magyarelet.ca/index.php/allast-kinal
Irkafirka, 2015-01-19 19:19:32

Az alábbi linken, Kanadában magyarul feladott hirdetéseket fogsz találni.

Ha mindenképpen magyaroknál szeretnél dolgozni ezt érdemes figyelni.

http://www.magyarelet.ca/index.php/allast-kinal

gyuszkó, 2015-01-19 07:36:00
Irkafirka.én egy ojan magyar vállalkozót szeretnék találni aki tudna küldeni munka vállaláshoz szükséges engedélyt.sajnos az angolt csak tanulom,tehát még nem beszélem.na ehhez kérnék segítséget. köszönöm. 
Irkafirka, 2015-01-14 21:37:28
Nem tudom mik ezek a betűk amiket pluszba belerak...
Irkafirka, 2015-01-14 21:35:54

KJ

Az LMIA-hoz kell már meglevő bizonyítvány vagy minősítés, de azzal itt nem lehet dolgozni, hanem le kell újra vizsgázni (tanfolyamot nem kell végezni, csak vizsga)

Milyen nemzetiségű vagy?

A helyesírás és nyelvtan alapján gondolom nem magyar.

Kj, 2015-01-12 20:23:08
Hegeszto szakmam van es azt ott elfogadjak vagy kellesz valami tanfojamat vegezni? 
Irkafirka, 2015-01-11 00:19:47
Gyuszkó
Nem.... senki sem tud szponzorálni.
Pontosabban családtag tudna, de gondolom nincs itt olyanod.
Munkáltató csak LMIA-t tud adni, amivel munkavállalói engedélyt kapsz.
Olvass vissza a topikokban, és  elég sok információt találsz.
gyuszkó, 2015-01-10 10:42:46
 én burkoló vagyok,de tudok szigetelni is.valaki tudna szponzorálni?
gyuszkó, 2015-01-10 10:36:38
vaiaki art mondja már meg,hogy van e olyan magyar cég aki tud szponzorálni,
Irkafirka, 2015-01-07 20:08:07
Szia!
Ez hegesztő/lakatos szakmára vonatkozik.
Te az vagy?
KjVisk, 2015-01-05 19:08:30
Alberta és hasonló helyek: Ez összetett. Műhelymeló 20-40, kinti munka 30-60 órabér. LMO szinte biztos. Kinti munkánál ha ők szállásolnak el, motel szerűben (camp) akkor ingyen van minden, szállás kaja, szállítás. De qrva hideg van, a -30, -40 fok, normál hőmérséklet. Kereset szempontjából ez a legjobb, mert nettó heti 1500 tól kapsz és nincs kiadásod. 2-3 hét munka 1 hét szabad. Napi 10 óra heti 7 nap.

Kedves( irkafirka  ) ez az irasod nagyon erdekel, engem Lajosnak hivnak es szeretnem a tanacsodat kerni hogyha szeretnek egy ijen helyen munkat valalni:
elore is koszonom. 
KjVisk, 2015-01-05 18:20:22
Mindenkinek boldog uj evet! Sziasztok Lajosnak hivnak es szeretnek vegre 35 evesen talalni egy hejet magamnak es a csaladomnak ahol emberkent lehet elni es nem kell tartani a holnapi zsarnok torvenyektol. Azt szeretnem megkerdezni hogyan latjatok az eletet Canadaban es mit kell tennem hogy emigralhassak.
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada