Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

Danasan, 2011-07-06 13:34:28
Szakácsként szeretnék munkát találni kanadában eslősorban vancuver és környékén.Ha valaki tudna segíteni a kijutásban kérem keressen meg.Köszönöm előre is.
aranyics, 2011-07-05 14:22:36
Üdv!
32 éves vagyok, 13 év nyomdai - digitális nyomdai - grafikusi tapasztalattal szeretnék elhelyezkedni családommal Kanadában. Feleségem kiváló pedikűrös, szintén szeretne elhelyezkedni.
Még itthon vagyunk, mert két kicsi gyerekkel nem akartunk a bizonytalannak nekivágni. Ha van bármi lehetőség várom az e-mail címemre: aranyics@t-email.hu
Köre, 2011-06-03 15:03:17
Sziasztok!Szeretnék kijutni Canadába,mint konyhai kisegítőként.jelenleg Ausztriában tanulom a másodszakácsi állást!De ezen fellül bármilyen munka érdekelne!Ha tudtok valamit légyszi erre a címre küldjétek:kzs1228@gmail.com!Köszönettel!!Kore
sic2010, 2011-06-03 08:47:17
Üdv mindenkinek. Kérdés: 10 éves nezetközi gépkocsi vezetöi tapasztalattal van-e esély munkát találni Kanadában? Angol nyelv közép szinten megy. Ha tudtok olyan céget aki segít a papirozásban,akkor megköszönném.

Üdv. Attila.------------szekelyfoldi@freemail.hu
david, 2011-06-03 04:56:29
19 eves srac vagyok. montrealban vagyok. barmit elvallalok! kerem segitsen valaki surgos. elerhetosegem. Mindennap megnezem ezt az oldalt, kerem irjanak.
david, 2011-06-03 04:56:28
19 eves srac vagyok. montrealban vagyok. barmit elvallalok! kerem segitsen valaki surgos. elerhetosegem. Mindennap megnezem ezt az oldalt, kerem irjanak.
chrisboki, 2011-05-31 23:15:44
Sziasztok!

35 éves férfi vagyok több éves grafikus tervezői tapasztalattal.
Családommal közeljövőben alkalomtól függően Kanadába leginkább Torontóba szeretnénk utazni későbbi letelepedési és munkavállalási szándékkal. Ha bárki tudna segíteni vagy bármely hasznos információt adni nagyon megköszönnénk, életmentő lenne.
Munka szinten nem vagyok válogatós, 1,5 éves Amerikai munkavállalási múltal rendelkezem, tehát nem idegen a számomra.
előre is nagyon köszi....cím..... bokroskrisztian@yahoo.com
henrietta 83, 2011-05-27 01:26:55
Üdv mindenkinek !!!! Heni vagyok ,28 éves ,torontóban élek a családommal 1 éve.Munkát keresünk de igazából nem nagyon tudjuk hol kellene elindulnunk.A hirdetéseimre még sajnos senki nem válaszolt ,ezért más módszerek kellenének.Ha valaki tudna segiteni megköszönném..Nem tökéletes az angol nyelvtudásunk de ahhoz már elég hogy dolgozhassunk.A szakmám bolti eladó de azon kivül még nagyon sok más tapasztalatom van ,pl.vendéglátás,postai kézbesités,stb.A férjem villamoshálózati szerelö de sok más dologhoz ért még..A fizetéssel kapcs.nincsenek nagy elvárásaink!! Ha valaki tud segitsen ,elöre is köszönjük.tel.számom 416 5191761 emai lhenibaba83@hotmail.com
Era, 2011-05-09 18:51:41
Sziasztok. Szeretnénk kimenni canadába a párommal dolgozni sajnos csak magyarul tudunk aki tus segitsen minden megoldás érdekel minket. meg milyen papirok kellenek a kijutáshoz. köszi elöre is. Era Pisti.
Andrea, 2011-05-06 17:02:26
Kanadaba szeretnél letelepedni ? Kèrlek hivj: 001 905 598 4723 . Bármilyen kérdésed van szivesen segitek.
Silver86, 2011-05-02 23:34:28
Sziasztok!
Én egy erdélyi lány vagyok és a párommal már lassan 2 hónapja itt vagyunk Vancouverben és még sajnos nem találtunk munkát. A páromnak voltak eddig alkalmi munkái, de sajnos már azokat mind megcsinálta. Õ épitőiparhoz ért azon belül is a gipszkartonozás, festés, csempézés és parkettázás. Ebben dolgozott több mint 10 évig. De bármi érdekeli, házkörüli munkák stb. Engem is bármilyen munka érdekel takaritás, babysitterkedés ebben tapasztalatom is van, de bármi jöhet. Kérem ha valaki tudna segiteni munkával kapcsolatban az elérhetőségünk 778-237-8116 vagy emailben a valaki_valaki48@yahoo.com.
Köszönettel
Barby, 2011-04-18 18:06:31
Sziasztok! Vancouver ,vagy Winnipeg érdekelne munka szempontjából engem, és egy barátnőmet. Mindketten egészségügyi végzettséggel rendelkezünk. Minden megoldás érdekelne! Köszönjük!
spncoryn@gmail.com
steve, 2011-04-17 00:28:43
Sziasztok!
Kézzelfogható információt szeretnék kérni a munkalehetőségekről és körülményeiről Kanadában.Mi egy háromtagu család vagyunk egy kis gyermekkel.Feleségem ápolónőként dolgozott évekig szülés előtt,én pedig jelenleg is kamionsöfőrként.Minden lehetőség érdekene.Köszönettel:D78
deszeki@gmail.com
steve, 2011-04-17 00:26:23
Sziasztok!
Kézzelfogható információt szeretnék kérni a munkalehetőségekről és körülményeiről Kanadában.Mi egy háromtagu család vagyunk egy kis gyermekkel.Feleségem ápolónőként dolgozott évekig szülés előtt,én pedig jelenleg is kamionsöfőrként.Minden lehetőség érdekene.Köszönettel:D78
deszeki@gmail.com
moribonde, 2011-04-09 12:42:59
Sziasztok! Én egy 23 éves lány vagyok és Quebec tartományban keresek munkát. Leginkább bébiszitterkedés érdekelne. Középszinten beszélek franciául, angolul alap szinten. Bébiszitter végzettségem van, dolgoztam oviban, játszóházban és pár hónapot au-pairkedtem Franciaországban. Ha valaki tud segiteni azt kérem írjon. dragonflyknk@@gmail.com
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada