Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

sziszi, 2010-02-01 18:23:28
Sziasztok!Torontóban vagyok én is és hihetetlen de én is munkát keresek. Sajnos itt vagyok már 2 hónapja és semmi eddig. Nem igazán tudok angolul, de megértem már. Akármilyen munka érdekelne 36 éves vagyok és jól főzök. :) Takarítás, betegápolás,bármi érdekelne. Van sok szakmám is ,de sajnos még semmi érdemlegeset nem sikerült elérnem itt. Nagyon tetszik torontó és nem szeretném itt hagyni ,itt szeretnék élni. Sajnos magyarországhoz egy cseppet sem lehet ezt az életet hasonlítani, és aki ide kijön, nem hinném hogy haza vágyódik . Kérlek titeket segítsetek: szivem1@hotmail.com
Gogo, 2010-01-27 15:55:38
Azoknak akik Kanadaban szeretnenek dolgozni:
a kovetkezo oldalon minden info fent van es itt is kell elkezdeni a procedurat...kinyomtatni a nyomtatvanyokat,kitolteni stb...ha Magyaro.eltek akkor a Becsi kanadai kovetsegre kell kuldeni...Ja es ha esetleg Quebec tartomanyban szeretnetek akkor oda plusz meg van egy procedura...

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/index.asp

Addig is ezen az oldalon le lehet tesztelni,hogy mennyi esely van hogy papirt ill.munkavallalasit kapj (angolul ill.franciaul)

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/assess/index.asp

illetve ajanlom meg ezt a blog oldalt :http://hellokanada.blogspot.com/

Sok sikert mindenkinek
Sissy, 2010-01-27 11:16:06
Sziasztok tudom hogy nem ide illo a tema de ha valaki tud kerem segitsen egy eve keresem az egyik osztalytarsamat aki Kanadaban el
Nagyvaradon eretsegizett 1972 ben a lanykori neve Nagy Maria a ferjezett neve Hadadian ha esetleg valaki halott rola kerem irja meg az
adilajd@citrommail .hu Talalkozo jelige .
Elore is koszonom
Dojti, 2010-01-22 12:26:14
Sziasztok! Asztalosként szeretnék dolgozni ujjakat tanulni.Ugy érzem kanadában lenne mit. nyelvet is szivesen elsajátitanám probálok angolt tanulni de egy közegben jobban menne, én ugy érzem ha valaki tudna vagy esetleg szeretne segiteni nagy örömömre szolgálna: köszönöm
Szabi, 2010-01-16 20:47:00
Sziasztok! A családommal a kitelepülés mellett döntöttünk, és mielőtt a hivatalos ügyintézést elkezdenénk szeretnénk tájékozódni a munkalehetőségeinkről. Feleségem angol-német szakos nyelvtanár (általános iskolai) én pedig hivatásos katona vagyok (angol nyelvtudás jó, van szakmám és vezetői engedélyem teherautóra). Két gyermekünk van, és elszántak vagyunk. Ha valaki esetleg tud nekünk segíteni az kérem írjon a dolgordul@citromail.hu címre. Köszönöm!
gezawrc, 2010-01-15 21:34:27
Sziasztok!Szeretném ha tudnátok segitrni,munkakeresésben.Autoszerelő
vagyok,van 13 év autoszerelői gyakorlatom,és camion jogsim.Angol megy.Ha valaki tudna tanácsot adni merre indujak megköszönném.
Karcsi71, 2010-01-14 09:42:41
Sziasztok Ácsként dolgozom 20 éve. Szeretnék munkát kapni kinnt. Nem akarok kiköltözni 3 gyeremekem van. első 9 éves fiú focizik a csapat kapitánya második 7 éves lányka táncol harmadik 4 hónapos fiú (vigyori) Nekik akarok mindent megadni ezért szeretnék kimenni. Ha lehetőség van akkor szóljatok nekem. Ha kell akár hárman is tudunk menni szakik. A fát szeretem régi tetőből varázsolni egy szépet.. Ez a kihívás Itthon sok ilyet csináltam csak most nagyon megállt az ipar. Címem greksa.k@freemail.hu Előre köszönöm
Kata, 2010-01-11 18:39:02
Sziasztok! Jelenleg Torontoba illetve a baratomnal Londonba vagyok.Valami munkat nem e tudnátok nekem.Takarítas vagy barmi érdekelne.Nyelvtudásom nincs. A barátommal jöttem ki,de sajnos nem ugy alakultak a dolgok.Most kulon vagyunk.Ha a heten nem sikerül valami munkat talaljak,haza kell utazzak,amit nem szeretnek.Segitsetek. penzeskati@hotmail.com
Kata, 2010-01-11 18:33:19
Sziasztok! Jelenleg Torontoba illetve a baratomnal Londonba vagyok.Valami munkat nem e tudnátok nekem.Takarítas vagy barmi érdekelne.Nyelvtudásom nincs. A barátommal jöttem ki,de sajnos nem ugy alakultak a dolgok.Most kulon vagyunk.Ha a heten nem sikerül valami munkat talaljak,haza kell utazzak,amit nem szeretnek.Segitsetek. penzeskati@hotmail.com
, 2010-01-10 20:52:48
Sziasztok!Szeretném ha tudnátok segitrni,munkakeresésben.Autoszerelő
vagyok,van 3 év amerikai autoszerelői gyakorlatom,és amerikai camion jogsim.Angol megy.Ha valaki tudna tanácsot adni merre indujak megköszönném.
odeszu, 2009-12-19 08:56:03
sziasztok nehéz kanadaban munkat talalni én ittt élek ha kihoztok csajokat rodáztatni akkor nagyon jo napi 5-600dollar megkereshettek mindenkinek ajanlom de komojan aki becsuletes az nem jol elll
Ajna, 2009-12-15 11:54:08
Sziasztok!!
Kozmetikus vagyok és kanadába szeretnék dolgozni, mik az esélyek?? Ha esetleg tudna valaki segíteni tanáccsal!
TanTi, 2009-11-20 17:15:27
Üdvözletem Mindenkinek!

Munkát keresnék Kanadában! 18 életévemet betöltöttem, idén érettségizem, animációs film készítőnek tanulok. Leginkább ehhez a szakmához fűződő munka érdekelne de minden más is érdekel. Kicsit mozgássérült vagyok és szeretnék mihamarabb meggyógyulni, és ehhez pénz kell! Édesanyám is munkát keres kint, szinte mindent meg tud csinálni! KÉREM SEGÍTSENEK! Címem:TanTi_HSZT@citromail.hu

Előre is nagyon köszönöm!
koko, 2009-11-09 11:40:48
Sziasztok!Szeretnék Kanadában doldozni,akár betanított munkát is elvállalnék.Kemény fizikai munka sem gond,bár több szakmám is van.Segítsetek ha tudtok valamit,hogy merre induljak neki a dolognak.
Köszönöm,Koko
koko, 2009-11-09 11:39:33
Sziasztok!Szeretnék Kanadában doldozni,akár betanított munkát is elvállalnék.Kemény fizikai munka sem gond,bár több szakmám is van.Segítsetek ha tudtok valamit,hogy merre induljak neki a dolognak.
Köszönöm,Koko
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada