Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

Edit, 2017-02-22 09:07:02
Hazvezetonoi, babysitteri, sofori munkat keresek magyarul beszelo csaladoknal, egyedul elo Urnal vagy Holgynel, bentlakassal. Kreativ es szorgalmas, kitarto vagyok, alap fodraszati valamint gyogymasszori gyakorlatom is van. Kiutazas nem jelent problemat M.o.-ról. Jogositvanyom, vezetesi rutinom (automatara is) van. Becsuletes, megbizhato kozepkoru no vagyok. +3630826-4345. Email:   sungirl.0129@gmail.com
MARTIN, 2017-01-10 17:23:16

Sziasztok!

A keresztfiamnak keresnék valami munkát Kanadában erdész, vadász technikusi végzettséggel!

Alapítványi munka is jó lenne valamelyik nemzeti parkban, csak ellátást és szállást adjanak!

A többit megoldjuk!

 

 

anikam, 2016-12-20 12:10:23

Antal Anna vagyok Budapesten szulettem 1978.06.04Munka

Munkat ketedek barmilyen jellegu munka erdekel itt nekem nincsen konnyu eletem mert betelefonalnakn ide oda es megint noncsen munkam jogot vegeztem ha tudnak sehgiteni ketrem jellezzek felem nekem rokonom van Onoktol nem messzze ott lakom csak nincsen munkam

Barmilyen munla jo lesz Ok engem befogadtak barmikor tudok kezdeni

Megadom az elerhetosegemet

06308209056 ez egy Magyar tcmos telefonszam

Udvozlettel

Antal Anna 

Gyorgyi, 2016-10-24 15:33:16
_p style="margin: 0px 0px 6px; color: #1d2129; font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px"_Kedves Kanadai Magyarok! Szeretném a segítségeteket kérni. Szertenénk Kanadába vándorolni 2 válogatott sportoló kitűnő tanuló gyerekemmel, olimpiai bajnokok lányaként, dolgos, megbízható fèrjemmel együtt. Mint tudjátok, kivándorlásunk feltétele,hogy becsületes munkaadót találjunk. Innen, Magyarországról a segítségetek nélkül ez szinte lehetetlen. Ezért kérlek benneteket, ha van építőiparban ismeretségetek, továbbítsátok ezt a jelentkezést. Remélem, nemsokára értékes tagjaitik_span style="display: inline" class="text_exposed_show"_lehetünk mi is, szeretettel üdvözlök minden kanadai magyart
Mendelényi Györgyi_/span_

_div class="text_exposed_show" style="display: inline; color: #1d2129; font-family: helvetica, arial, sans-serif; font-size: 14px"__p style="margin: 0px 0px 6px"_Plumber , gas fitter, gas welder with over 20 years work experience( Hungary, England, Switzerland) is looking for employer in _span style="background-color: rgba(88, 144, 255, 0.14902); border-bottom: 1px solid rgba(88, 144, 255, 0.298039); padding: 0px 1px" class="highlightNode"_Canada_/span_. _span style="background-color: rgba(88, 144, 255, 0.14902); border-bottom: 1px solid rgba(88, 144, 255, 0.298039); padding: 0px 1px" class="highlightNode"_LMI_/span_,_span style="background-color: rgba(88, 144, 255, 0.14902); border-bottom: 1px solid rgba(88, 144, 255, 0.298039); padding: 0px 1px" class="highlightNode"_job_/span_ letter is essential. Excellent skilled worker, with master craftsman certificate,very good knowledge of
English. Can move to _span style="background-color: rgba(88, 144, 255, 0.14902); border-bottom: 1px solid rgba(88, 144, 255, 0.298039); padding: 0px 1px" class="highlightNode"_Canada_/span_ asap. References available.
mendelenyigyorgyi@gmail.com

_/div_
Linda, 2016-05-20 22:46:01

SZAKI,

Olvasom a levelet es semmit sem ertek belole...
Mondja, "jubileumi" lenne az utazas...es csupa varosokat neznenek meg... On erti ezt?
Kanada a gyonyoru, (szinte) erintetlen Anyatermeszetrol nevezetes. MIERT NEM erre figyelnek?

Lassunk erre par peldat:

- NIAGARA vizeses:
------------------------------------------------

http://www.earthcam.com/canada/niagarafalls/?cam=niagarafalls_str

http://www.niagarafallslive.com/niagara_falls_webcam.htm

NEM lehet egyetlen napon "felfedezni". A tervezett "koruljaras" elotti esten(minimum akkor) mar ott kelle lenni, hogy megcsodaljak az ejszakai, kivilagitott vizesest is. majd masnap lehet hajoval bemenni a zuhatag kozelebe is, FELEJTHETETLEN lesz!!! Be lehet menni egy alaguton a vizeses ala!!! At kellene gyalogolni a Szivarvany-hidon az USA-oldalra, hogy onnan is megcsodaljak ezt a "vilag-csodajat"  ...es igy tovabb...szoval 1-2 nap nem sok ott...

1000 Sziget(http://www.1000islandscruises.ca/)
-----------------------------------------------------
Az "indianos" konyvek helyszine, csak egyszer legyenek ott, elmenni sem akarnak tobbe... ez a hely "maga" a BEKE!!! Legyen eleg film a digitalis kamerajukban!!!
Reggel 2 hajokazas indul, az egyik 3 oras, a masik kozel 5... ez utobbi megall a Boldt-kastelynal. KULON felhivom a figyelmuket a Zavikon-szigetre, keressen ra az interneten... es csodalkozzon...!

Fort Henry, Kingston, ON (http://www.forthenry.com/)
------------------------------------------------------------
Szinten az "indianos" konyvekbol lehet ismeros, az erodot helyreallitottak, show musorok vannak, ne hagyjak ki, az 1000 Szigetek kozeleben van.

Ottawa(ejtsd ADoA):
Parlament-latogatas, majd az utca masik oldalan Terry Fox-szobra... es lehet tovabbmenni...

Montreal(ejtsd Mon Royal):
Felejtheto... csak a francia nyelv "mukodik"...

...es igy tovabb...

Udv: Linda

mosdozs, 2016-05-15 11:58:18

Sziasztok 28 éves fiatal férfi vagyok és kíszeretnék jutni kanadába fa kitermelési munkát vállalni nyelvet nem tudók de sok év tapasztalatom van az erdei munkákról aki tudná valamit segíteni meg koszonem

 

Peskota, 2016-03-11 10:54:07

Sziasztok!

 Egy kis segítséget szeretnék kérni ill. információt.

Nyugat Kanadába szeretnék kivándorolni, letelepedni az egész családdal(Vancouverbe) , de ahhoz, hogy megkapjam a munkavállalásit olyan céget kell keresnem akinek van LMO-ja.

Ha tud valaki olyan céget ahol Villanyszerelőt (20év gyakorlattal) vagy Biztonságtechnikai telepítőt (28év gyakorlattal) keresnek, és van LMO-ja, akkor azt szívesen várom.

A másik kérdésem, igaz az az infó, hogy aki Magyarországról kimegy Kanadába dolgozni annak hiába van jó szakmája ill. referenciája akkor is csak a minimál bért kapja és nem a hirdetésben szerepelt bért?

 

szaki, 2016-02-27 10:06:03

Üdvözlet mindenkinek!

 

Augusztusban szeretnék 10-14 napot  Toronto, Niagara-vízesés, Ottawa, Montréal, Québec City,környékén utazgatni bérelt autóval.

A páromnak és nekem ez jubileumi  születésnapi utazás lenne.

 

Információt gyüjtögetek mit érdemes ezen a környéken megnézni és mennyibe kerül az élet (benzin, autópálya, szállás étterem ,stb.)

Minden segítséget megköszönök.

 

Zoltán.

Viki, 2016-02-05 09:19:11
Réka, 2015-12-12 12:33:22

Sziasztok!

Én nem szeretnék letelepedni Kanadában, hisz itthon a családom és Budapesten a lakásom. Viszont szeretnék 3-4 évig munkatapasztalatot szerezni kint. 43 éves, 3 egyetemet végzett csinos, szép nő vagyok (bocsánat) Júniusban megyek angol felsőfokú nyelvvizsgát tenni, hogy legyen papírom a felsőfokról is. 87 országot érintő multinacionális cégnél dolgoztam 12 évig és Kanadában is van több részleg. Úgy érzem, hogy nem annyira reménytelen.... 

Tulajdonképpen, az érdekelne, hogy van-e esélyem itthonról állást találni Kanadában, vagy mindenképpen kint kell lenni ahhoz, hogy megszerezzük a kiszemelt állást?

Minimális tartalékom van, de nem szeretném elszórni egy 3 hónapos túristáskodás alatt. Az felelőtlenség lenne.   

Előre is köszönöm a válaszokat. 

 

benjago, 2015-12-06 17:33:58
Sziasztok. Busz és kamion jogosítvánnyal és tapasztalattal szeretnénk a családommal (2 gyerekkel) Kanadában új életet kezdeni. Jelenleg Németországban élünk és itt vagyok sofőr már 3 éve. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata vagy tanácsa? Szívesen beszélgetnék Kanadában élő busz vagy kamion sofőrökkel. Esélyek, megélhetési lehetőségek ezekkel a szakmákkal, kijutás módja-lehetőségei, és minden ami ezzel a témával kapcsolatos. Nem csak a kint élők hanem a kijutáson dolgozó elsősorban sofőrök hozzászólásainak nagyon örülnék.
Judit és Peti, 2015-09-07 10:18:10

Sziasztok!

 Szeretnénk a párommal Kanadába kimenni, mint ahogy itt sokan mások.

A párom villamosmérnök, illetve programozó. Lassan 20 éves mérnöki tapasztalata van.

Szerencsére az átlagon felüli fizetése van, de az itteni politikai helyzetből elegünk lett és kisbabát szeretnénk hamarosan egy élhetőbb helyen.

A mérnököknek sikerül a kijutás, illetve keresik egyáltalán őket?

 

 Nagyon köszönöm előre is a választ. :)

Judit és Peti 

CsPityunak, 2015-09-02 22:12:47

Kedves Pityu,

 

Ezen az oldalon mindent megtalalsz amit a kanadai bevandorlasrol lehet tudni (feltetelezem hogy magas szintu angol nyelvtudassal rendelkezel ha ezen gondolkodsz):

 http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/apply.asp

 

Az hogy jogosult lehetsz-e bevandorlasra, ennek a kerdoivnek a kitoltesevel tudhatod meg:

http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp 

 

Ha a szakmad alapjan jogosult vagy a jelentkezesre, az Express Entry programon keresztul lehet jelentkezni:

http://www.cic.gc.ca/ENGLISH/immigrate/skilled/index.asp

 

Ehhez a programhoz 347 szakma valamelyikevel kell rendelkezni, ami nem is rossz. Itt talalsz errol infot:

http://www.immigration.ca/en/fast-track-high-demand-occupations.html#Occupation 

 

Illetve ha talalsz egy kanadai munkavallalot amelyik hajlando felvenni Teged es vegigcsinalni a papirmunkat, akkor egyszerubb az egesz (de erre mostansag sajnos nincs sok pelda Kanadaban).

 

Sok sikert! 

CsPityu, 2015-09-02 17:13:06

Sziasztok! Ipari alpinistaként szerintetek van lehetőség elhelyezkedni? Itthon fakivágást, rendezvényiparban szinpadépítés és bontás, fedések készítésében van tapasztalatom. Ezt melyik kategóriába sorolnátok be?

Ezen kívül villanyszereléshez, gázszereléshez, vízszereléshez, burkoláshoz, (építéssel kapcsolatos egyéb munkákhoz mint falazás, vakolás, festés és mázolás), ácsmunkák értek, ezekről papírom nincs. Papírom autószerelésről van... 

Szeretnék kint letelepedni, nem ideiglenesen. A feleségemet és kisfiúnkat is vinném. A feleségem jelenleg még gyesen van (most 7 hónapos a kisfiúnk). Tudnátok segíteni? 

Attila, 2015-07-29 20:50:07

Sziasztok! Korábban már fordultam a fórumhoz általános információkért, akkor nagyon hasznos tanácsokat kaptam - "ténylegesen miben tud segíteni egy ügyvéd" volt a téma.

Most egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz, hogy visszatérjünk Kanadába, de már nem mint turista hanem mint munkavállaló. A héten teszem le az IELTS vitzsgát, az eredményeket követően pedig regisztrálunk az express entry-re.

Viszont addig sem szeretném, hogy "csak úgy" üljünk ezért elkezedtem munkákat nézegetni és elküldeni néhány CV-t. Munkámat tekintve a 2174 - interactive media developer-be tudtam magam beilleszteni, jelenlegi fő szakterületem az interaktív e-learning és a raw anyagok játékosítása/ könnyítése. 

Ha bárki tud támpontot adni, hogy jelenleg milyen elvárások, tapasztalatok szükségesek ilyen vagy hasonló munkakör betöltéséhez, esetleg pár infot adni, hogy Kanadában mitől lesz vonzó egy cover letter azt kiköltözés esetén egy sörrel megháláom (tényleg) :).

Mivel már gőzerővel az express entry-n vagyunk, ezért tényleg minden információ/tanács jól jönne.

Előre is köszönöm a segítséget.

Attila 

Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada