Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » személy kereső

» Új hozzászólás írása

Hajcsi, 2017-01-30 19:47:00

Sziasztok Kanadai magyarok! 

Segítséget szeretnék kérni tőletek! Esetleg ismer valaki egy Laura Csehi nevű hölgyet? Még 2011-ben írt nekem Facebook-on, hogy keresi apámat (Kalmár Tibort, született 1953 augusztus)  és engem! Sajnos későn vettem észre, hogy írt és hiába válaszoltam neki azóta sem nézte meg! !! Laura valószínűleg apám fél testvére! Apám édesanyja((Lengyel) Mária,  a vezeték nevét sajnos nem tudom biztosan hogy az! !) 1954-56 körül diszidált Canadába! 

A telefon keresőben pontosan ilyen nevűt nem találtam! Ha valaki bármilyen információt tud róla (rólunk) kérném, hogy jelezze! Köszönöm szépen! :)

E-mail cimem: k.k.hajcsi@gmail.com

Üdvözlet mindenkinek!  

Linda, 2016-12-30 23:19:11

Monika, Holgyem,
Most, hogy vegigtarolta az ineternetet egy szemelyt, masokkal MEGTALALTATNI, "jatszunk" "kerdez-felelet"-jatekot, megpedig arrol, hogy SAJAT MAGA mit tett eddig:

- Hajlando volt-e SAJAT ujjaival beirni a kanadai telefonkonyvbe az utolso ismert nevet? Tudja, ebben a topicban az On levele elotti UTOLSO level -->> NEM

- Zaklatta-e az utolso, ismert helysegben a Tanacshazat(City Hall), hibatlan angol, vagy kinai nyelven?  -->> NEM

- Levelezett-e az utolso ismert helyseg rendorsegevel, hibatlan angol, vagy kinai nyelven?  -->> NEM

- Felberelt-e magandetekivet(hibatlan angol nyelven, mukodo hitelkartyaval) megtalalni egy olyan szemelyt aki nem kivan kapcsolatot Onnel? -->> NEM

- Megrendelte-e sajat maganak a repulojegyet Kanadaba(a kanadai hataron BE JELENTENI a latogatas celjat), hogy ONMAGA kutassa fel azt a szemelyt, aki nem ismeri Ont?  -->> NEM

...ideje volna az onbiralatnak... nem, de bar?

Egy boldogabb Uj Evet kivanok a tavoli Kanadabol!
Linda

Mónika, 2016-12-28 18:26:20
_span style="color: #141414; font-family: Georgia, "Times New Roman", Times, serif; font-size: 14.6667px; background-color: #fcfcff"_Keresem Kanadában élő rokonomat, Vida Mariannt (született Toronto, 1956). Édesapja Vida Lajos, édesanyja Kakstetter Katalin (Tolna megyében született). A 90-es évek végén még kaptunk tőlük levelet. Azóta nem tudunk róluk. A szülők valószínűleg elhunytak. Mariann egy kínai fiúhoz ment feleségül. Kérem, ha bárki bármilyen infoval bír írja meg._/span_
Mónika, 2016-12-28 18:25:27
_span style="color: #141414; font-family: Georgia, "Times New Roman", Times, serif; font-size: 14.6667px; background-color: #fcfcff"_Tisztelt Cím! Keresem Kanadában élő rokonomat, Vida Mariannt (született Toronto, 1956). Édesapja Vida Lajos, édesanyja Kaksadter Katalin (Tolna megyében született). A 90-es évek végén még kaptunk tőlük levelet. Azóta nem tudunk róluk. A szülők valószínűleg elhunytak. Mariann egy kínai fiúhoz ment feleségül. Kérem, ha bárki bármilyen infoval bír írja meg._/span_
Mónika, 2016-12-28 18:24:59
_span style="color: #141414; font-family: Georgia, "Times New Roman", Times, serif; font-size: 14.6667px; background-color: #fcfcff"_Tisztelt Cím! Keresem Kanadában élő rokonomat, Vida Mariannt (született Toronto, 1956). Édesapja Vida Lajos, édesanyja Kaksadter Katalin (Tolna megyében született). A 90-es évek végén még kaptunk tőlük levelet. Azóta nem tudunk róluk. A szülők valószínűleg elhunytak. Mariann egy kínai fiúhoz ment feleségül. Kérem, ha bárki bármilyen infoval bír írja meg._/span_
Linda, 2016-05-21 20:48:09
Rokonkereses Kanadaban:
-------------------------
1) - titkarsag@voroskeresztbp.hu
2) - http://www.voroskeresztbp.hu
3) - http://www.keresoszolgalat.hu/
4) - http://www.canada411.ca/


1) E-mail cim
2) A Magyar Voroskereszt kozponti oldala
3) a szinten Voroskereszt KERESOSZOLGALATA
4) Kanada telefonkonyve
Macsek, 2016-04-23 15:37:33

Nyitrainé Marianna vagyok,

Keresem a Kanadába kitelepült jó ismerősünket: Motyovszky Jánost, felesége Gottsing Ildikó, és született egy kislányuk 1990 körül Ildikó néven.

Ha tudtok róluk valamit írjatok a denyimarianna@gmail.com-ra

Köszönöm. 

zoli, 2016-02-01 13:42:40

                                                               

                                                           Dillik Zoltán vagyok

 

Szeretném megtalálni a család fámat.kérem ha valaki valamilyen infot tud kérem jelezék.a 06-70-673-35-41 es szÃ.on vagy a rajzos27.hu@freemail.hu emailon.elöre is köszönöm.

Árpi, 2015-08-30 11:30:36

Kedves Fórum !

Engem Király Árpádnak hívnak és Magyarországon lakom Budapest, 1171 Dunaszeg utca 6.-ban

 

Édesapám Mr. TIBOR KIRALY kanadában él. A címe: British Columbia LANGLEY 40. ave (Bradshow Rd) 20225

Rendszeresen levelezünk e-mailban, de 3 hónapja nem válaszol az e-mailra. Sajnos csak ez a kapcsolatunk van. Aggódom, mert 89 éves. Sajnos angolul nem tudok, tehát canadai hivatalos szerveknél sem tudok érdeklődni. Kérem -ha tudnak- segítsenek. Email címem: (2 is van)

kiralyarpad53@invitel.hu vagy arpi@mail.janoskorhaz.hu

Segítségüket Köszönöm

Tisztelettel: Király Árpád

 

 

kovipeter, 2015-07-08 15:57:04

Kövi Péter vagyok Vácról. Csicsai Győzőt és Csicsai Róbertet keresem. Ontario államban Hamiltonban telepedtek le. Egy közeli autógyárban dolgoztak. Victos Csicsai már nyugdíjas. Emailokra nem jön válasz. Aggódok a nagybátyámért. Ha valaki tud segítsen. Köszönöm.

Kövi Péter 

+36 30 712 3400

kovipeterkaroly@gmail.com

dezsi, 2015-06-29 10:45:33

Pintér Dezső Tatabánya keresem unokatestvéreimet, Pintér Béla édesapám testvére , úgy tudom, hogy két fia van, utolsó információm szerint levelet küldött Szabó István részére Tatabányára, a borítékon B.P. 8660 Champ H i Montreal P.Q Canada cím található. Kérem ha valaki tud segíteni, a pinterde@gmail.com címre írjon

Köszönettel: Pintér Dezső

stunci, 2015-03-08 16:47:55
keresem torontoba elo testvremet jozsef laci bence edesapja jozsef desanja marika mi csak aparol vagyunk testverek es ugy tudom hogy az apank is meghalt,nagyon szeretnem tudni hogy mi van vele es ha lehtseges es szeretne felvenni vele a kapcsolatot en romaniaba kolozsvar megyebe ,magyarfenenesen lakok.szentlaszlon vannak meg rokonaik ha estleg szeretne beszelni velem elerheto vagyok a facebookon bardos tunde
Ily, 2014-09-06 18:20:41
Neményi Alajosné ( Zombory Ilona), vagyok PÉCS 7623. Megyeri tér 4.
znia364@gmail.com a fiokom.
KERESeM Angi RICHT   régi ismerősömet. Utolsó cime TORONTO  Ont. Canada.
Shelborn Ave 5. 
, 2014-08-26 22:54:55
Édesapám keresztfiát keresem aki Gyöngyösi István és 1963- ban írt lapot Willowdale-ből ONT: CANADA helyről valószínű már csak a leszármazottai élnek, de ha velük tudnék kapcsolatot teremteni az is nagyon jó lenne.
Tiszafüred,2014. 08.26.    Bakos Gizella Bakos Vince lánya vagyok.
giziveghne@furedkabel.hu
 
évike, 2014-07-09 14:54:32
Üdvözlöm a Látogatókat!
 Édesapám unokatestvéreit keresem Kanadában. Lánykori nevük: Krabácz Mary és Krabácz Emma.50 és 60 év körüliek lehetnek. Szüleik diszidáltak a világháború után Apjuk nevét tudom Krabácz István Bakonynánán született.De ők már nem élnek.

Utolsó cím ami fennmaradt azt még a szüleik levelezési címe: woodstock ontario 655 Brant ST N4S5J9
Kérem aki tud segítsen.Szeretnénk felvenni velük a kapcsolatot.
30 643 4206   eva.krabacz84@gmail.com

 
 
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada