Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések

kanadakalauz.hu on Facebook

Fórum » személy kereső

» Új hozzászólás írása

Gabriella, 2013-06-04 21:50:57
Sziasztok!                                                                                                                                Segítséget szeretnék kérni tőletek hogy,a 90 éves nagymamám apai rokonait megtalálják.            Révész Simon és Révész Ida  leszármazottaikat keresem akik Magyarországról Tuzsérról származnak  . Pontos dátumokat nem tudok mert nagymamám nem emlékszik de az apukája Révész Pál náluk lakott míg kint dolgozott. Ha valaki ráismer szülei vagy nagyszülei nevére vagy ismerte őket kérem értesítsen .segitségüket előre is köszönöm. e-mail.adamger@gmail.hu 
olgi, 2013-04-15 10:35:18
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Nagyapám, Jakab Károly, aki Kocsordon született 1927-ben vándorolt ki Kanadába. 1960-ban hazatért Magyarországra. Hazatérése előtt sokáig Calgaryban lakott és egy cipőgyárban vagy üzemben dolgozott. Kézzel vart cipőket készített. Calgaryban egy szintén Kocsordról származó tulajdonos házában lakott. Szeretném megtalálni azt a házat, és meglátogatni.
Kérem aki tud segítsen! Címem: jakabolga@t-online.hu
Köszönöm 
olgi, 2013-04-15 10:34:45
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Nagyapám, Jakab Károly, aki Kocsordon született 1927-ben vándorolt ki Kanadába. 1960-ban hazatért Magyarországra. Hazatérése előtt sokáig Calgaryban lakott és egy cipőgyárban vagy üzemben dolgozott. Kézzel vart cipőket készített. Calgaryban egy szintén Kocsordról származó tulajdonos házában lakott. Szeretném megtalálni azt a házat, és meglátogatni.
Kérem aki tud segítsen! Címem: jakabolga@t-online.hu
Köszönöm 
Lali, 2013-03-24 12:27:12

Üdvözlök minden kedves látogatót!

Keresem Janyu Mártát, aki utólagos értesülésem szerint Kanadában él.

63 éves, Szabolcs megyében Mezőladányban született, 1 fia van.

20 éve nem találkoztam vele, Keresztfia vagyok Batyi Lajos, és nagyon

szeretném felvenni vele a kapcsolatot.

Kérek mindenkit segítsenek megtalálni. mamid64@gmail.com

Köszönöm!!! 

Lali, 2013-03-24 12:23:15

Kérek mindenkit segítsenek megtalálni. mamid64@gmail.com

Köszönöm!!! 

Lali, 2013-03-24 12:14:55

Kérek mindenkit segítsenek megtalálni. 
roni, 2013-03-18 09:33:02
Sziasztok. Keresem Matok Évát, aki Torontóban a Jane str. 2335 sz.-ban lakott, vagy lakik. Ennek már több mint 20 éve. Azóta nem tudok róla semmit. A tel. száma is megváltozott, lehet,hogy már nem is ott lakik. Ha Torontóban él, biztosan megtalálja valaki, és akkor kérem írjon nekem. Köszönöm.   roni7071@freemail.hu
, 2013-03-17 12:21:01
Tisztelt levelezők!

Édesanyánkat keressük, aki 1956-ban hagyta el Magyarországot, 1970-ben volt itthon, azóta nem tudunk róla semmit. Négyen voltunk testvérek -ma már csak hárman- minden nyugdíjasok.Emlékünk egy levél, ami 1970-ben íródott az alábbi címről:
Mrs. Eva Nagy 6000 Yonge St, Apt 206 Willowdale,443,Ont, Canada.
Azóta többször próbálkoztunk Levélben de nem sikerült kapcsolatot teremteni, de az is lehet , hogy Õk nem akarják. Ha így van, természetesen tudomásul vesszük.Egy pár személyes adat azért, hátha valaki ismeri a címzettet, vagy valakit a családból, kérem jelezzen vissza.

Amikor elment Mácsai vagy (Mácsay) Emil Zoltánnénak hívták, leánykori neve Bellér Éva
született 1933(?) október 17 (?) Tapolca(?), Édesapja Bellér Péter, Édesanyja Gyulai Julianna. 1970-ben, amikor itthon volt, vele volt egy kb.5-10 éves kislány, akit Alexandrának hívtak, az édesapját Nagy Sándornak, aki szintén magyar volt.

Kérem , ha valaki információt tud róluk, válaszoljon!!

Köszönettel: Mácsai Zoltán
Agata, 2013-02-25 14:06:14
Keresem nagybátyámat Tóth Józsefet Született: Magyarország: Salgótarjánban:Anyja neve Sirkó Piros:) és családját.'1956 -ban Hagyta el Magyarországot Ausztrián keresztül. Franciaországban telepedett le.Itt Házasságot kötött egy özvegy asszonnyal,akinek két kislánya volt,Silvye és Marie.Rouenben éltek 1967-ben áttelepültek Kanadába Ontario tartományba.Kérem,ha valaki tud róla értesítsen a következő e-mailcímen,vagy telefon számon:ragnes.rvsz@gmail.com  0620/5238242  Révész Lászlóné
Zotya, 2012-12-28 12:44:52
janó, 2012-11-19 11:26:56
Keresem a nagybátyám családját aki 1956- ban ment ki Kanadába de sajnos a város nevet nem tudom.Kellenberger Gyula Nyírmártonfalván lakott.Lehet kevés ez az információ de többet nem tudok sajnos.Csak szeretném tudni, hogy van-e családja.
outpfoEmcrM, 2012-10-20 14:20:22
Your stuff was very helpful. I wanetd to purchase a small laptop, unfortunately the one they had for the brand was on display only. The agent who was assisted me coordinated the sale with another Staples; I just dropped by and my item was ready waiting for me within minutes. Applause,Gerard
MIMA-MAMI, 2012-07-22 21:11:09
Sziasztok mindenkinek! Lenne 1 nagy kérésem.Apai ágon a nagyapám kb a 26-30 között ment ki Kanadába(Torontóba)Nos  apám 1924-ben született.Neve a nagyapámnak is,mint apámnak.K.Piros József aki született.1901-ben.anyja Kulcsár Júlia.lakott Debrecen.NyÍrmártonfalván.Annak idején munkát ment keresni,és ott is maradt,mint oly sokan.Apám aki 2 éves volt amikor kiment,segítette nagyanyámat.csomagokat küldött,és mindig hívta nagyanyám,hogy apámmal menjenek utána.Sajna nem ment,viszont nagyapánk ott megismerkedett 1 nővel.Tudomásunk szerint ott 3 fia született. Nagyapánk az 5o-s évek végén halt meg.Ezt biztosra tudom,mert mi apámnak 3-n voltunk akkor gyermekei.Amikor a nagyapa meghalt minket is értesítettek,mert küldött pénzt.Apámnak úgy szintén.Mivel apu volt az első szülött fia,én meg apámnak az első szülött lánya.tehát 1957-vagy 58-ban halt meg nagyapa K.Piros József.Nagyon szeretnénk megtalálni,mert apámnak a 2-k házasságból is született 3 gyereke.ők már csak képről ismerték a nagyapát.Mi sem láttuk őz,csak szintén fényképen.mivel apánk is 2 éves volt,amikor kiment.Aki tud valamit kérem szépen segítsen! Előre is mindent köszönünk a tesómék nevében.ui:Igaz már mi is lassan 6o fele járunk. Én jómagam már vagyok is,és a 2 édes húgom is lassan.Bocsi,hogy ilyen körülményesen írtam le a dolgokat,de így talán kicsit könnyebb lesz.Még 1x mindent köszönök a testvéreim nevében is.
      Tisztelettel Szabó Károlyné/Éva
Iluska, 2012-07-04 02:33:36
Üdv!!
Németh ilona keresném unokatestvérem Takács Ferenc an :Dósa Julianna Kanadában él  ha valaki tud rol valamit jelezzen a következö telefonszámon:647-347-3251 elöre is köszönöm. Németh Ilona
Dr. PdK, 2012-05-15 14:15:40
Edit,
411.ca
Szemelyes e-mail cim TILOS a forumokon!
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada