Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » személy kereső

» Új hozzászólás írása

Judit, 2014-06-20 08:37:50
Kedves Kanata!
Köszönöm az utolsó előtti javaslatodat, próbálkozom a telefonokkal!
Elárulnád az utolsó ötletedet is?
Nagyon köszönöm!
Üdvözlettel:
Judit 
Kanata, 2014-06-19 17:32:46
Kedves Judit,
Az utolso elotti javaslatom:
http://411.ca/person
Udv: Kanata
Judit, 2014-06-19 15:52:55
Kedves Kanata!
Köszönöm a tanácsot, de őket már próbáltam, nem tudnak segíteni, mivel nem vér szerinti rokonom akit keresek. 
De bármilyen lehetőséget örömmel fogadok, ami segíthet megtalálni Shuot.
Üdvözlettel:
Judit 
Kanata, 2014-06-19 00:40:09
Judit es Fatal-ista,
www.keresoszolgalat.hu/
Canata
Judit, 2014-06-18 20:39:54
Üdvözlök Mindenkit, aki látogatja ezt az oldalt!
Szeretnék segítséget kérni, és megtalálni Zhou Shuo-t, aki ma már Kanadában él. 1959. augusztus 3. vagy 30-án született Kíínában, Liaoning-ben, és éveki élt Qinhuangdao-ban, majd Magyarországon. Az édesanyja neve Hu Jing Yun.
Nagyon fontos lenne, hogy megtaláljam Õt, már több, mint 10 éve keresem! Nem találkoztunk már 17 éve.
Az e-mail címem: pirijudit@citromail.hu. A telefonszámom: +36 30 366 2831.
Nagyon szépen kérem, aki tud, segítsen nekem!
Előre is köszönöm!
üdvözlettel:
Piri Judit
 
Dr. PdK, 2014-06-18 00:59:39
Fata-lista,

- NINCS kifagasom az ellen, hogy egy formalis megrendelest adott fel ezen a Forumon (Fatal_Pista@rhazi.hu) ! ...DE...

- ...mert ma, 2014-ben MINDERT FIZETNI KELL... NEKEM IS ... ezert kerestem, de nem talaltam a leveleben a...

- Fizetes modjat, ...es az ...

- osszeget... potolna? kerem...

Hirem is van, megtalaltam a csaladot, nevvel, cimmel, telefonszammal es terkep-reszlettel...

Dr. PdK
fata, 2014-06-18 00:25:21
UHRAN BRENDAN MARIO SZÜL .1992.JULIUS 13 10.BOSTWICK Crescent ,P.O.Box. 2244 Station B.,Richmond Hill Ontario L4 E 1A 4..UHRAN JOHN SZÜL KANADÁBAN TORONTÓ VÁROSBAN 1947.JUNIUS 25ÉN  UHRAN LEONA SZÜL  CROCK LEONA KANADÁBAN .TORONTÓ VÁROSBAN 1947.JULIUS.26. ANYJA NEVE GOIVARO EDIT ITT SOK MAGYAR LAKIK HA VALAKI TUD  CSALÁDRÓL VALAMIT KÉREM ÍRJON MERT HIÁBA ÍROK NEM JÖN VÁLASZ A KIS FIÚ AKI MOST MÁR 23ÉV MAGYARORSZÁGON ÉLT 2- KORÁIG TESTVÉRE ITT VAN MAGYARORSZÁGON ILLETVE A BÁTYA ÉS A  VÉRSZERINTI ÉDESANYJA KÉRLEK SEGITSETEK HA VAN INFORMÁCIÓTOK KÖSZÖNÖM budapestiek@freemail.hu várom  
, 2014-02-28 17:08:47
Sziasztok Soproniak.Annak a lánynak szól az üzenetem ha még lány,de az is lehet hogy már anyuka aki 89-ben Mosdóson egy szanatóriumban a szobatársam volt.Szia Noémi.Gabi vagyok itt a számom06703750724.Ha érdekel találkoznunk kéne kedves Szokol Noémi.Azóta is kereslek de az elkeseredettség sok emléket kitörölt belőlem de a személyedhez az elmém ahogy én is ragaszkodik.Örülök ha elolvastad ezt az üzenetet kérlek jelezz vissza.
esta, 2014-02-09 23:38:57
Szép napot kívánok!
 
Szlovákiában élo, magyar nemzetiségu, 60 éves, kozépiskolát végzett no vagyok.
Nagyon szeretném, ha életem egyetlen álma sikerulne :
 
                                    szeretnék eljutni TORONTÓBA,
 
                           megismerni kornyékét, KANADA nevezetességeit.
 
Az eddigi életem folyamán ez még nem sikerult, kérném a becsuletes, tisztességes,
igazi magyar emberek segítségét, akik megértik az álmaimat és segítségemre lesznek ezek beteljesedésében.
 
Megértésuket nagyon koszonom, oszinte tisztelettel -  esta
muckó, 2013-07-24 17:35:30
Sziasztok!
Én keresem Kanadában élő Judy Sakaci lány nevü unokatestvéremet,ki a 1960-években született.Nagynéném élt kanadában az őt Cseh Klárának hívták.Õ 1956-ban ment ki.Mikor férjhezment  Klára Sakaci lett a neve.férje volt, Frank Sakaci.Akkor Montreálban ha jól emlékszem utánna Torontóban,de lehet fordítva volt.Az iker fiúk, 1958 július 11.én születtek, Judy születési napjára nem emlékszem,tán 1966-ban.
Még arra emlékszem,hogy férje indián származású volt.Mérnőkként dolgozott.Mióta nagynéném meghalt teljesen megszakadt a kapcsolat.Nagymamám idős volt és a saját fájdalmával volt akkor elfoglalva.Lánya halálhíre nagyon megviselte.Később a címükre lett levél küldve,de nem érkezett semmi válasz.Arra már nem emlékszem,hogy esetleg a címről a levél visszaérkezett vagy nem.Ha valaki tud róluk kérem segítsen nagyon szeretném őket megtalálni.
Köszönettel:Nagy Józsefné
Telefon:0620/493-0322
Előre köszönöm segítségeteket!
muckó, 2013-07-23 19:19:33
Sziasztok!
Én keresem Kanadában élő Judy Sakaci lány nevü unokatestvéremet,ki a 1960-években született.Nagynéném élt kanadában az őt Nagy Klárának hívták.Mikor férjhezment  Klára Sakaci lett a neve.férje volt, Frank Sakaci.Akkor Montreálban ha jól emlékszem utánna Torontóban,de lehet fordítva volt.A fiúk 1958 július 11.én születtek Judy születési napjára nem emlékszem.
Még arra emlékszem,hogy férje indián származású volt.Mérnőkként dolgozott.Mióta nagynéném meghalt teljesen megszakadt a kapcsolat.Nagymamám idős volt és a saját fájdalmával volt akkor elfoglalva.Lánya halálhíre nagyon megviselte.Később a címükre lett levél küldve,de nem érkezett semmi válasz.Arra már nem emlékszem,hogy esetleg a címről a levél visszaérkezett vagy nem.Ha valaki tud róluk kérem segítsen nagyon szeretném őket megtalálni.
Köszönettel:Nagy Józsefné
Telefon:0620/493-0322
Előre köszönöm segítségeteket!
marica250, 2013-06-22 19:09:32

 
 
 
 
   ÜDV MINDENKINEK.
 
  KERESEM HEGEDÜS LENKÉT NEM TUDOM MELYIK VÁROSBAN ÉL.BUDAPESTRÕL
MENT KI 1980 KÖRÜL.VAN KÉT FIA ÉS EGY LNYA. AZ UNOKA TESTVÉRE ENDRE
VOLT FELESÉGE VAGYOK MARIKA.ELÉRHETÕSÉGEM.marica250@gmail.hu
 
Gabriella, 2013-06-04 21:50:57
Sziasztok!                                                                                                                                Segítséget szeretnék kérni tőletek hogy,a 90 éves nagymamám apai rokonait megtalálják.            Révész Simon és Révész Ida  leszármazottaikat keresem akik Magyarországról Tuzsérról származnak  . Pontos dátumokat nem tudok mert nagymamám nem emlékszik de az apukája Révész Pál náluk lakott míg kint dolgozott. Ha valaki ráismer szülei vagy nagyszülei nevére vagy ismerte őket kérem értesítsen .segitségüket előre is köszönöm. e-mail.adamger@gmail.hu 
olgi, 2013-04-15 10:35:18
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Nagyapám, Jakab Károly, aki Kocsordon született 1927-ben vándorolt ki Kanadába. 1960-ban hazatért Magyarországra. Hazatérése előtt sokáig Calgaryban lakott és egy cipőgyárban vagy üzemben dolgozott. Kézzel vart cipőket készített. Calgaryban egy szintén Kocsordról származó tulajdonos házában lakott. Szeretném megtalálni azt a házat, és meglátogatni.
Kérem aki tud segítsen! Címem: jakabolga@t-online.hu
Köszönöm 
olgi, 2013-04-15 10:34:45
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Nagyapám, Jakab Károly, aki Kocsordon született 1927-ben vándorolt ki Kanadába. 1960-ban hazatért Magyarországra. Hazatérése előtt sokáig Calgaryban lakott és egy cipőgyárban vagy üzemben dolgozott. Kézzel vart cipőket készített. Calgaryban egy szintén Kocsordról származó tulajdonos házában lakott. Szeretném megtalálni azt a házat, és meglátogatni.
Kérem aki tud segítsen! Címem: jakabolga@t-online.hu
Köszönöm 
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada