Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések

kanadakalauz.hu on Facebook

Fórum » Továbbtanulás Kanadában

» Új hozzászólás írása

Claudia, 2017-01-07 21:16:02

Sziasztok!

Canadaban szeretnem elvegezni a live in caregiver tafolyamot, mar neztem par sulit kint kb $5000-ba kerul csak a tanfolyam, valaki vegig ment ezen mar? Konnyen adnak tanulasi vizumot ilyen esetben? Igazabol jol jonne barmilyen tanacs. Tobb kornyeken nezegettem sulikat, de Nem tudom, hogy melyik resz jobb, vagy hol lehet konnyebben munkat talalni. Azt olvastam, hogy British Columbia szep es jo lehetosegek vannak ott! Barmilyen infonak orulnek:) koszonom elore is!

Claudia 

Ivalillanak, 2013-12-06 04:09:03
Ivalillanak:

Ime par honlap amiket erdemes tuzetesebben atnezned:

ivalilla, 2013-12-03 14:01:46
Üdv Mindenkinek!
Komolyan fontolgatom,hogy tanulmányaimat Kanadában,azon belül Winnipeg környékén folytatnám. Vannak tapasztalataitok a kanadai egyetemekkel kapcsolatban? Lehetséges itt is "levelezős/online" úton diplomát szerezni? Olvastam ösztöndíjakról is,ami a külföldi tanulók számára elérhető. Erről van valami tapasztalatotok?
Minden infót szívesen várok!
Köszönöm!
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada