Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai munka

» Új hozzászólás írása

reni, 2011-10-29 00:34:28
Sziasztok! Torontoban takarítási munkát vállalok. Aki tud segíteni,irjon ide: renata192@freemail.hu
zita07, 2011-10-25 17:02:21
Kedves Magyarok!

Azon az álláspontom voltam, hogy soha nem hagynám el a hazámat. De közel 42 évesen be kell látnom, hogy "soha ne mondd, hogy soha". A fiam egyetemista, megáll a saját lábán. Én tanító-környezetvédelmi mérnök vagyok, a férjem sofőr. Szívesen elmennénk dolgozni, mert itt teljesen beszűkültek a lehetőségek. Sajnos nagyszülők sincsenek, így szívesen elmennénk akár egy olyan családhoz, aki mint lányát, unokáját fogadna. Minden házkörüli munkát meg tudunk csinálni, vagy gyermekfelügyeletet is vállalnék, jól tudok főzni, szívesen gondoznánk is aki befogad. Szívesen tanítanék is. Ha valakinek van ötlete kérem írjon! hzita07@gmail.com

Köszönöm!

Zita & Tibi 
Kati, 2011-10-22 20:35:01

50 éves nő házvezetőnői, gyermekgondozói, esetleg idősgondozói munkát keres. Gyakorlatom van, New Yorkban 5 gyermekes családnál töltöttem az elmúlt évet. Lelkiismeretes, tiszta, igényes, gyermek és emberszerető vagyok. Kérem, keressen az alábbi cimen: urban13@freemail.hu

Palacsintaleves, 2011-10-19 16:15:20

Sziasztok!
 
Miért van az, hogy a kérdezőknek ilyen arrogáns stílusban válaszolnak egyesek?
Ezt már több helyen tapasztaltam. Úgy látszik ez az a híres magyaros "összetartás".
Egyik kérdező sem érdemli meg ezt a stílust, mert ugye szíve joga oda menni ahová 
akar. Vagy ennyire irigyek lettek ott kint? Félnek az újaktól?
Miért nem lehet igazán segíteni? Vagy ha csak a magas lóról tudtok beszélni Velünk, akkor inkább ne is tegyétek.
 
Üdv, mindenkinek!

bence67, 2011-10-18 11:16:23
sziasztok kamionos munkat keresnek kanadaban 5 evet kamionoztam USAban 2000-2005 most aAusztriaban elek .segitsetek ha tudtok valamit.köszönöm  [bence67@web.de ]
lala, 2011-10-13 16:28:19

 


Üdv!


Nagyon nagy lehetöség, Magyarországon indult
először a cég,még nagyon az



elején vagyunk,lehetöség az egész világon, aki most
lép annak raktárnyitási



esélye van bármely országban a világon, ne hagyd
ki!!!



 


Kattincs rá  NEM FOGSZ CSALÓDNI
EZ BIZTOS !



 


 



 


Ha sor kerül a regisztrációra akkor az útlevélszám
vagy személy ig szám beirásakor



az első kockába két nullát kell irni,ha a kihúzást
nem fogadja el.



 


Lajos!

Dr.PdK, 2011-10-03 02:49:37

Katalin !
KEREM, hogy Kanadat irja NAGY "K"-val!!!!... mert megerdemeli!!!
NE MENJENEK Becsbe, mert NEM OTT foglalkoznak a "ki keszulok" dolgaival!!!
EZERT NEM valaszolnak !!!
Hosszu magyarazat helyett a leghatarozottabban azt mondom, hogy MARADJANAK OTTHON !!!!
Egesz eletukban banni fogjak, ha IGY, ILYEN MODON probalnak Kanadaba "jutni" !!!

Katalin, 2011-10-02 21:36:46

Kedves Linda!

A férjemmel és kit kislányommal készülünk ki kanadába. Jövő héten megyünk ki bécsbe, de nem tudjuk, hogy milyen papírok kellenek. E-mailre nem válaszolnak, telefonos elérhetőségem nincs a nagykövetségre. Ha esetleg ebben tudna segíteni azt megköszönném.
Üdvözlettel: Katalin

Dr.PdK, 2011-09-29 01:21:59
RiaValkyre - Erika,
Ket vers kozott magyarazza el, hogy mit jelent a "kijutni" es a "segiteni"?
Ha ezt magas szinten megteszi, oszinte valaszt kaphat tolem.
Pisti, 2011-09-26 21:41:09
Pisti, 2011-09-25 22:28:12
RiaValkyre, 2011-09-22 20:09:25

Üdv! Idén érettségizett, angolul folyékonyan beszélő, országismeretben jártas munkakereső vagyok.
 Dolgoztam már külföldön, de szeretnék kijutni Kanadába, évek óta, de mindenhol megakadnak az utak, ha online vagy személyesen érdeklődöm.
 Akármilyen munkát elvállalnék, betanítottat akár (pedig érettségizett, norvégul alapfokon beszélő, grafikai bizonyítványt szerzett vagyok).
  Kanadai angolt tanultam tanulmányaim legelején, a történelmet is tanultam.
Tudna valaki segíteni vagy tippet adni? Nagyon hálás lennék! (erikaorosz@live.com)
 Köszönöm!

Sid, 2011-09-22 03:07:28

Sziasztok Kanadába keresek 2 fő munkaerőt Stucco munkához. Pénzt nem kérek semmiért: Csak légy céltudatos.Akit érdekel írjon mindenre válaszolok.   
nl293619@gmail.com












  1.  







Dr.PdK, 2011-09-11 18:08:10
NORBERT: csak, hogy ne panaszkodjon, hogy nincs "rendesen kiszolgalva", hentes munkak Torontoban ITT:
http://toronto.kijiji.ca/f-butcher-jobs-W0QQCatIdZ45QQKeywordZbutcherQQisSearchFormZtrue
Dr.PdK, 2011-09-11 17:50:20

NORBERT, a teny az, hogy Kanada (egyenlore) nem tagja az EU-nak, ezert a munkavallalasnak mas a taktikaja. A "segitsetek" ma azt jelenti, "lehuzas". Helyette valami mas mukodik Kanadaban. Errol ITT olvashat, vagy felejtse el ezt az orszagot:
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who-instructions.asp#list
Ha NEM talalja a szakmajat ebben a listaban, akkor mar csak egy lehetosege maradt, ONMAGA keres munkat, de NEM a Forumokon, hanem kozvetlenul a cegeknel, es elobb-utobb lesz olyan, aki megkeri Onnek a WORK OFFER-t. nagyon surgos lenne? Telefon, Fax, E-MAIL kozvetlenul a cegekhez, es NE SAJNALJA erre az idot es koltseget!!!
"tudom,hogy
vannak még olyan emberek,akik segitenek" -->> Legalabb Onmagaval legyen oszinte, ez a szo mar evtizedek ota nincs hasznalatban!!!
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada