Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai magyarok

» Új hozzászólás írása

rockshe, 2011-08-05 15:41:21
Sziasztok, a segítségeteket szertnénk kérni, nagyon szertnénk ki költözni kanadába, Magyarországon, már nincs semmi lehetőség, itt sajnos már csak meghallni lehet,az emberek ezresekért támadják egymást, meg hasonlók, és nem hogy számlákat fizetni, még a létfontosságu dolgokat is nagyon nehezen lehet fenntartani, siralmas a helyzet, bárki aki tudna kanadában munkát kérem irjon, nem leszünk hálátlanok, megegyezünk, csak valaki segítsen, 2en lennénk én és a párom, itt sajnos nem tudjuk meg alapozni a jövönket, olyan munka kellene ami jól fizet, és ketten tudjuk csinálni,nagyon kétségbe vagyunk esve aki tudna segíteni kérem irjon erre az e- mail címre: kameleontank@freemail.hu elöre is köszönöm
Alicee, 2011-08-05 09:23:39
Hello,

valaki meg tudná mondani, hogy van-e kanadában olyan állatmenhely, ahova be lehet adni egy kistestű kutyát anélkül, hogy örökbe adnák, vagy elaltatnák addig, amíg az ember talál egy olyan lakást, ahova be lehet vinni állatot?Vagy valami állatmegörzőt tud valaki ajánlani? Nagyon örülnék, ha valaki tudná.
Dr.PdK, 2011-07-25 20:00:15
NYANYOCA
MEGMUTATTAM A LEVELET A KOZELBEN LAKO "LEGOREGEBB RABBI"- NAK, DE O SEM ERTI, HOGY MIERT NEM A CEGEKET KERDEZI KOZVETLENUL?
E' HELYETT EGY ERDEKTELEN, "ALVO" FORUM-RA IR LEVELET... KI ERTI EZT ?

UGYE NAM BAJ, HA CSUPA NAGYBETUVEL IROK, MERT EZ AZ INTERNETEN ORDIBALASNAK, KIABALASNAK MINOSUL...???

MAJD' MINDEN FUVAROZO CEG TART KAROKKAL VARJA AZOKAT, AKIK "PARBAN" VEZETNEK, VAGYIS "TEAM DRIVEREK", IGY A KAMION 20 ORAT GURULHAT EGY NAPTARI NAPON ES 4-ET ALL.

VANNAK OLYAN TARTOMANYOK, AHOL A GAZDASAGI NOVEKEDES AKADALYA A MUNKAERO HIANY.
GABOCA, 2011-07-15 13:53:51
SZIASZTOK KAMIONSÖFÖRI ÁLLÁST KERESÜNK A FÉRJEMEL KANADÁBAN AKI TUD KONKRÉT CÉGET AHOL PÁRBAN DOLGOZHATNÁNK KÉREM ÉRTESITSEN
Viktor0604, 2011-07-15 12:38:55
Üdv! Viktor vagyok, 27éves. Nagyon szeretem Kanadát,évek óta vágyom oda...Nekem nem meggazdagodás a célom csak egy normális élet amit kint szeretnék megvalósítani...bármi érdekel,bármilyen munka szóba jöhet...amúgy lézervágógép programozó és kezelő a végzettégem, bár erre gondolom nem sok esély van kint...:)Tud nekem vki segíteni , hogyan induljak el vagy mik az első lépések a kijutáshoz??Nagyon köszönöm a segítséget! Viktor
Joe! , 2011-07-07 18:56:16
Sziasztok! Én egy egyedűl álló 37 éves Mozgássérült vagyok, tolokocsival tudok közlekedni, teljesen ellátom magam, ha ki van alakítva a környezet, toalet, fürdőszoba, stb,, Van jogosítványom, tudok Autót vezetni, egyszóval teljesen ellátom magam! Most jelenleg is dolgozom, de teljesen elegem van az itteni bürokratikus elfogult körülményekből! Ezért az lenne a kérdésem, Ki tud nekem segíteni, ki települni Kanadába! Álmom, hogy kint élhessek, Kanadaivá válhassak! Itt sok Atrocitás ér folyamatosan! ahogyan írtam is! részletek emailbe! Aki tud segíteni kérem írjon!
apateu@gmail.com Előre is köszönök minden segítséget!
naruto1979, 2011-06-26 11:26:10
Elnézést kérek,hogy ismeretlenül zavarom csak a nevelő anyukámat keresem.Kb 11 éve ment ki Canadába,és elvesztetük egymást.Az utolso cim amit tudtam már nem él.Hátha tud nekem segiteni.Krajcár Ilonának hivják,és ez az utolso cimem:Toronto 301 ROBINA AVE YORK PONTAIRO NI6C3Z2 KANADa.Már nagyon sok mindent megprobáltam, de nem adom fel,és reménykedem hogy még életben van.Még egyszer elnését kérek,de meg probálok mindent hogy megtaláljam öt.Tisztelettel:Szeszler Barbara
Niki78, 2011-06-23 14:49:15
Ha valakit erdekel, Torontoi munka :

"Torontoba keresek au-pairt"

http://www.pampog.com/advert.php?advertid=13801461
Niki78, 2011-06-23 14:47:43
Ha valakit erdekel, Torontoi munka :

"Torontoba keresek au-pairt"

http://www.pampog.com/advert.php?advertid=13801461
Attyil, 2011-06-19 08:08:19
Sziasztok!
timi, 2011-06-07 03:16:02
sziasztok timi vagyok egy 24 eves erdei csaj,nagyon szivesen ismerkednek a neten kanadaban elo magyarokkal mert nagyon szepnek,,erdekesnek, es tavolinak tartom kanadat ezer toletek akik ott eltek szertnek tobbet tudni errol a szamomra elerhetetlen hejrol.az elerhetosegem l.agota10 yahoo messenger.varom a jelentkezeseteket
szöszi, 2011-05-16 14:51:07
hello! kanadába élö magyarokkal szeretnék beszélgetni . heni012787878@freemail.hu köszönöm!!!!
szöszi, 2011-05-16 14:49:54
hello! kanadába élö magyarokkal szeretnék beszélgetni . heni012787878@freemail.hu köszönöm!!!!
SANKA, 2011-05-15 07:42:10
SZIASZTOK KI TUDNA SEGÍTENI ABBAN HOGY KANADÁBAN TUDJAK ÉLNI ÉS DOLGOZNI.MINDEN SEGITSÉGET MEGKÖSZÖNÖK.A NYELVET NEM BESZÉLEM.E-MAIL CIMEM:SANKA@CITROMAIL.HU.
ELÕRE IS KÖSZÖNÖM.SÁNDOR
, 2011-05-15 07:27:21
SZIASZTOK.SZERETNÉK KANADÁBA LETELEPEDNI DOLGOZNI
NEM BESZÉLEM A NYELVET TUD VALAKI SEGÍTENI?
KÖSZÖNÖM.
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada