Nemzeti parkok Fórum
Általános információk Tartományok és területek Városok Apróhirdetések





Fórum » Kanadai vízum

» Új hozzászólás írása

6 pont, 2014-05-02 22:15:17
Xtro, 2014-05-02 17:50:23
 
Üdvözöllek Xtro.
Ami utána van írva, az a fontos.
 These are listed as Skill Type O, Skill Type A or Skill Type B on the National Occupation Classification List.
 
Viszont  egy igen elavult oldalon keresgél, ami nem szerencsés. Mivel 2012 év végén a ponthatárokat megváltoztatták. A munkatapasztalatra már nem 21pont, hanem csak 15pontot adnak.
A pontok szépen sorban.:
 
Selection Factor Maximum points
English and/or French skills 28
Education 25
Experience 15
Age 12
Arranged employment in Canada 10
Adaptability 10
Total 100
Xtro, 2014-05-02 17:50:23
Sziasztok,
 
A parommal ki szeretnenk koltozni Kanadaba es ott dolgozni, de sajnos egyikunk munkaja sincs a "skilled worker" kategoriaban, viszont ezt olvastam az egyik oldalon:
"You must have at least one year of full time experience in the last ten years in a management or professional or highly skilled occupation."
 
Vagyis ha jol ertelmezem, akkor vagy vallalatvezetoi VAGY szakember VAGY highly skilled, tehat eleg ha szakember vagyok? Tobb mint 4 eves munkaviszonyom van itt Londonban amire ezek szerint 21 pontot kapnek es akkor egy kinti munkaajanlattal meg is lenne a 67 pontom, amire mar megadhatjak a munkavallaloi vizumot. Jo lenne ezt megtudnom, mert akkor elkezdenem intezni az ugyeket.
 
Elore is koszonom a segitseget. 
mr Ace, 2013-12-06 21:12:37
miert ne!
Huzd le a jo nagy K. anyadat!
ez 1 buta lehuzas..sot ha valaki semmit nem tud angolul
leforditja; @@@ a pc-n ahogy amilyen nyelven akarja
kerj inkabb anykadtol 20 000ft karacsonyra es vegyel 1 Kanadai
VIBRATOT mocsok! talaj ki valami ujat!
 
miert ne?, 2013-12-06 19:42:28
Ertem en amit mondasz es egyet is ertek, en nem errol beszeltem hanem arrol hogy nem lehet rogton lecsalozni vkit egy hirdetes alapjan. Nyilvan ha atveres, az hamar elterjed. Amig meg van kereslet egy ilyen "szolgaltatasra", addig nyilvan mukodni is fognak.
TANULJ, 2013-12-06 19:29:19
miert ne?, 2013-12-06 19:19:30
 
Elmondom neked, hogy kb. 4-5 hónapja érdeklődtem a honlapon adott e-mail címen.
Megkérdeztem tőlük, egy olyan információt, amire egy "segítséget" nyújtó oldalnak(cégnek) illik tudni válaszolni, mivel természetesen fent van a bevándorlási hivatal oldalán. Én tudtam a választ :-)
Erre ő(ők) azt a választ adták, hogy sajnos ebben a kérdésben nem tudnak információval szolgálni.
NA NE B+!!!!!!!!!  Akkor miben tudnak ezek segíteni???????? Levesznek lóvéval, és adnak pár interneten is fellelhető adatot.
 
Amit természetesen te is megtalálsz, csak keresned kell.
 
JAAAAAAAAA!!!!!!!!  ANGOLUL VAN!!!!!!!  TANULJ!!!!!!!!! 
Miklós, 2013-12-06 19:25:52
Nagyjából én is osztom NEKED véleményét.

 Jó tanács srácok:

-alap angol nélkül(fél év alatt elsajátítható         ha belehúzol,kb.napi 1-2 óra), el se indulj
-ha nem vagy kitartó,elszánt,nyitott, el se indulj
-ha nem vagy talpraesett,alkalmazkodó, el se indulj
-ha azt várod,hogy majd biztosan segít valaki,el se indulj
-"okosba" majd megoldom valahogy mentalitással,el se indulj

Lehet,hogy szerencsés típus vagy,DE,sokkal jobban kifizetődik hosszútávon önállónak lenni.

miert ne?, 2013-12-06 19:19:30
Gondolom, mindezt elmondjak azon a konzultacion amit peldaul ez a ceg ajanl. Ha nem es illegalis bevandorlasra biztatjak oket, na az a csalas. De nem lehet csak ugy ramondani valakire hogy csalo egy hirdetes alapjan.
NEKED, 2013-12-06 19:00:43
miert ne?, 2013-12-06 10:11:58
 
Ja igen vannak olyan munkák, amihez nem kell feltétlenül az Angol tudás.
Pl.: takarító, konyhai kisegítő.
Csak te egy kicsit el vagy tévedve. Max 4 évig maradhatsz kint munkavállalási engedéllyel. Utána irány haza, függetlenül attól, hogy mit kapartál össze Kanadában. Bár az ilyen alja munkával nem sokat.
Vagy esetleg beadod a PR-re a kérelmet. Csak itt már minimum kell egy CLB-7-s nyelvvizsga. Hoppá!!! Ez egy laza középfokú vizsga Magyar országon. Kanadában ezt nem lehet "okosba" megbundázni. El kell menned egy vizsgaközpontba, ahol szart se tudnak Magyarul. így kéntelen vagy gagyogni az Angolt, vagy a Franciát. Ha nem megy, akkor buktad a PR-t, és irány haza.
 
Az hogy nehéz eligazodni a bevándorlási hivatal honlapján? Hát tanulj Angolul B+!!!
 
Tipikus lusta felfogás!!!!!!!!  Há majcsak fog nekem segíteni váláki, há ki akarok mennyi kánádábá, oszt csak lesz válámi he.
TANULSZ, VAGY ELBUKSZ!!!  GONDOLKOZZ!!!!!!! 
Én, 2013-12-06 10:46:40
Én nem adnék érte több tízezret az biztos,pedig nem beszélek angolul,feleségem igen.Ha minden összejön akkor mi -family class immigagration- keretében megyünk majd. Már jó fél éve gyűjtöm az infókat a netről,google fordítóval teljesen jól megy.Én kb.10 különböző honlapon szerintem minden fontos dolog megtalálható a különböző témákban,munka,bevándorlás,tanulás.Megéri időt fordítani rá és nem pénzt... 
miert ne?, 2013-12-06 10:11:58
Nem mindenkinek egyszeru eligazodni a bevandorlasi hivatal honlapjan, meg ha tud is angolul. Egyebkent is vannak munkak ahova csak alapszintu angoltudast kernek. Miert ne lehetne igenybe venni egy ilyen szolgaltatast ha valaki ugy erzi hogy ez segitseget jelent neki? Ettol meg nem lesz csalo egy ceg ami ilyen szolgaltatast ajanl, csak megragadnak egy uzleti lehetoseget. Ennel nagyon hulyesegekert is fizetnek penzt az emberek a vilagban...
Nesze neked., 2013-12-06 07:24:20
Ami a kivándorláshoz kell, az mind le van írva a Kanadai bevándorlási hivatal honlapján.
 
MINDEN. Na nehogy már valaki ezt pénzért adja el nekem!!!! Pfh. B+.
Ha valaki olyan hülye, hogy nem tud angolul, akkor annak nincs keresnivalója Kanadában. Mivel ők nem tanultak meg magyarul, és így nehéz a kommunikáció.
Senkihazinak, 2013-12-06 02:50:19
Mibol gondolod hogy csalok? Az e-mail cim alapjan meg lehet talalni a honlapjukat es a Facebook oldalukat is:
http://www.kivandorlas-kanada.eu/index.php?p=kezdolap
Nekem eleg meggyozonek tunnek a honlapok alapjan. Gondolom annak is utana lehet vhol nezni hogy mi a mukodesi formajuk. Ja es en nem dolgozom ennek a cegnek, csak megakadt a szemem a beirasodon.
Az interneten lehet talalni olyat is, aki Kanadaban arul e-bookot, kanadai bevandorlassal kapcsolatos infokat jo penzert.
 
senkihazi , 2013-12-05 22:40:14
csak megosztom 1 ujjabb csalo mocsok hirdet az Aprodon;Bemasoltam!!
 Amennyiben adatlapját elolvasva (ennek feldolgozása ingyenes), úgy látjuk,
hogy van esély a kanadai 
kivándorlásra, meghívjuk egy személyes konzultációra. A konzultáció
után-ami ált. 1-1,5 óra-
megkap egy elektronikus tudástárat, ami a legfontosabb linkeket,
információkat tartalmazza,
amit az elmúlt hat hónap alatt összegyűjtöttünk a kanadai kivándorlással
kapcsolatban. 
A konzultáció és az elektronikus tudástár díja együtt: 20.000,- Ft.
Tul naiv..de felek nehogy valaki elkeresdeseben egyaltalan szoba alljon vele!
email; info@kivandorlas-kanada.eu
Kalmár Ildikó Kivándorlás-Kanada1136 Budapest
Hollán Ernő utca 22. fsz. 2.
0036 20 333 36 46
EZT most nehogy valami genius osszehozza Fatyollall semmi koze hozza!!!!!!!!!!!
 
 


  


Dy, 2013-12-03 11:50:05
Köszi a segítséget, mi is erre a következtetésre jutottunk, hogy csak így tudom majd igazolni, ha a volt munkaadóimtól kérek igazolást....
Dy-nak, 2013-12-03 01:07:02
Bejelentett munkaid voltak vagy feketen, zsebbe fizettek Neked ezeken a helyeken? Ha feketen, akkor bizony sehogyan sem tudsz hozzajutni ezekhez a dokumentumokhoz, hacsak nem hajlandok a munkahelyeken alairni egy nyilatkozatot a kifizetett osszegekrol, ahogy azt Te is irtad.
Elmeletileg persze mindenhol kotelezo lenne hogy bejelentsenek es akkor a munkaltatonak kotelessege kiadni a fizupapirt havonta, amely tartalmazza a brutto osszeget, levonasokat stb. Nem is beszelve az ev vegen kotelezoen kiadando adoigazolasrol, ami az adobevallas kitoltesehez kotelezo. Szoval azert az nem egeszen ugy van hogy senkinek semmi koze ahhoz hogy neked mennyit fizettek..legalabbis a NAV-nak van nemi koze hozza. :-)
Szerintem akar az eves adoigazolas is elegendo kellene hogy legyen de az altalad leirtak alapjan valoszinuleg ilyet sem kaptal. Igy tenyleg nem marad mas hatra mint nyilatkozat kerese a volt munkaltatoidtol. 
Tartományok: Alberta, Brit Columbia (British Columbia), Manitoba, Ontario, Prince Edward-sziget (Prince Edward Island), Québec, Saskatchewan, Új-Brunswick (New Brunswick), Új-Skócia (Nova Scotia), Újfundland és Labrador (Newfoundland and Labrador),
Területek: Északnyugati Területek (Northwest Territories), Nunavut, Yukon terület (Yukon Territory),
Városok: Calgary, Edmonton, Fredericton, Halifax, Iqaluit, Montréal, Ottawa, Regina, Saskatoon, St. Albert, Toronto, Vancouver, Victoria, Whitehorse, Winnipeg, Yellowknife,
Nemzeti parkok: Nahanni Nemzeti Park, Wood Buffalo Nemzeti Park, Yoho Nemzeti Park,

Impresszum | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat | Kanada